zapisz się na newsletter

prosto z FABRYKI ARCHITEKTURY

i odbierz jedyny archi.workbook /e-book/

"Dopasuj przestrzeń do własnych potrzeb."

DOWIEDZ SIĘ, OD CZEGO ROZPOCZĄĆ PROCES TWORZENIA IDEALNIE DOPASOWANEGO DOMU.

"Twoje wnętrze odzwierciedla Twoją tożsamość i opowiada Twoją historię."

- mgr inż. architekt Ewa Czerwińska

ten jedyny archi.workbook jest dla ciebie, jeśli:

"Moje najbliższe otoczenie świadczy o mnie, tak jak Twoje świadczy o Tobie. Można powiedzieć: "Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem Ci, kim jesteś". Dużo mówi i warto się wsłuchać w to, co mówi."

- refleksja Natalii

/uczestniczki kursu "Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeń swojego domu. Dla własnego komfortu."/

CO ZYSKASZ,

POBIERAJĄC TEN WYJĄTKOWY ARCHI.WORKBOOK:

"Najpierw to my kształtujemy nasze budynki, ale później to one kształtują nas."

- Winston Churchill

KTO STWORZYŁ TEN ARCHI.WORKBOOK,

BYŚ LEPIEJ CZUŁ/-A SIĘ W PRZESTRZENI, W KTÓREJ PRZEBYWASZ?

Ewa Czerwińska

mgr inż. architekt

"Moją misją jest kształtowanie świadomości przestrzennej tak, aby kreować lepszej jakości życie w miejscu, w którym się przebywa.

Bo jestem głęboko przekonana, że od przestrzeni, którą kształtujemy, zależy to, jak kształtowani jesteśmy my sami. Ona wpływa na nas w aspekcie fizycznym oraz mentalnym."

- mgr inż. architekt Ewa Czerwińska

Nie czekaj dłużej, zacznij już teraz świadomie i odpowiedzialnie kształtować własną przestrzeń!

rekomendacje od wyjątkowych osób,

które dotychczas czerpały inspirację

z mojej wiedzy i doświadczenia:

"Bez żadnego wahania polecam kurs "Stwórz swój funkcjonalny dom" dla wszystkich, którzy chcą się dobrze czuć w swoich domach lub mieszkaniach. Podczas kursu zdobędziesz podstawowe informacje, dzięki którym będziesz mógł z głową planować twoja przestrzeń domową. To kurs dla Wszystkich bez różnicy na etap kupna, posiadania czy też dopiero planowania Twojej przestrzeni. Ewa przeprowadza Cię przez cały proces od początku do końca, tak abyś mógł świadomie i odpowiedzialnie podejmować decyzje dotyczące projektowania, budowy, kupna, remonty, czy też zwykłego przemeblowania Twojego domu i mieszkania. Przed kursem nie wiedziała za bardzo czego chcę, co wybrać z tej różnorodności opcji oferowanych na rynku i w sumie od czego mam zacząć planowanie remontu mojego domu, ale ten kurs i porady Ewy pomogły mi zrozumieć siebie i swoje potrzeby, tak abym mogla świadomie zmienić przestrzeń mnie otaczającą. Każdy kto chce mieć dom w którym czuje się dobrze i bezpiecznie powinien przerobić ten kurs."
ALEKSANDRA
Uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeń swojego domu. Dla własnego komfortu."
"Pani Ewie powierzyłam przygotowanie projektu przearanżowania kuchni w domu jednorodzinnym. Projekt okazał się wyzwaniem ze względu na fakt, że kuchnia jest półotwarta i sąsiaduje z salonem urządzonym w bardzo klasycznym, eklektycznym stylu. Architekt wybrała materiały i kolory, które wpisując się w nowoczesność i funkcjonalność dzisiejszych kuchni, idealnie współgrały z wystrojem salonu. W moim projekcie przebudowy chciałam przede wszystkim uniknąć błędnego zagospodarowania przestrzeni, umieszczenia sprzętów w nieodpowiednich miejscach czy na nieodpowiednich wysokościach, nieodzowna była również adaptacja wszystkich mediów. Kompleksowość działań, kontrola nad budżetem i prawidłowo przygotowany projekt to zasadnicze argumenty, aby całość działań powierzyć doświadczonemu architektowi. Pani Ewa, po wysłuchaniu moich potrzeb, świetnie sobie z tym zadaniem poradziła. Serdecznie polecam!"
MAGDALENA K.
Inwestor prywatny
"Polecam kurs, każdemu kto planuje zakup nieruchomości lub projektuje nieruchomość swoich marzeń, a także każdemu kto ma poczucie, że w jego wymarzonej przestrzeni czegoś brakuje, coś warto byłoby zmienić tylko nie wiadomo od czego zacząć oraz jak to ugryźć. Myślę, że przyda się każdemu. Bardzo dużo prostych i praktycznych porad na, co zwrócić uwagę, czego unikać. Podczas kursu określaliśmy swoje potrzeby, nauczyłam się zwracać uwagę na komfort użytkowania. Otrzymałam cenne wskazówki, co do aranżacji oraz planowania. Prowadząca odpowiada na wszystkie pytania na bieżąco i jest otwarta na dyskusje w danym temacie."
KATARZYNA
Uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeń swojego domu. Dla własnego komfortu."

Copyright © 2023 by Fabryka Architektury Ewa Czerwińska