Stwórz

FUNKCJONALNY DOM

Zacznij świadomie kształtować przestrzeń swojego domu. Dla własnego komfortu.

Wyobraź sobie przestrzeń własnego domu, w którym nie gości już chaos, przypadek i przytłoczenie.

Wyobraź sobie przestrzeń, w której czujesz się niezwykle dobrze. Komfortowo. Przestrzeń, z której jesteś dumna, bo jest spójna z Tobą. W której codziennie rano budzisz się z radością przebywania. Do której wracasz z utęsknieniem.

Przestrzeń, która spełnia Twoje oczekiwania. Przestrzeń, którą kreujesz świadomie i właśnie to daje Ci ogrom satysfakcji.

Coś takiego podstawowego jak funkcjonalność i nasze potrzeby ma bardzo dużą logikę. ale tak naprawdę pierwszy raz widzę, że ktoś rzeczywiście to pokazuje i daje temu taką ważność, jaką tak naprawdę trzeba by dać.

Aleksandra

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Wprowadzenie do kursu

Gdzie zaczyna się początek?

Początek kreowania własnego domu, który można nazwać prawdziwym domem.

Domem, który nie będzie ograniczony wyłącznie ścianami, posadzką i dachem. Ale takim, w którym czujemy się dobrze, autentycznie i szczęśliwie. Takim naszym, własnym, indywidualnym.

Początek tworzenia wnętrza domu zaczyna się od momentu określenia jego FUNKCJI.

Od celu, jakiemu ma służyć. Od przeznaczenia, jakiego oczekujesz. Od realnych potrzeb użytkownika, któremu dana przestrzeń będzie sprzyjać.

Funkcjonalność to pierwszy, najważniejszy, fundamentalny wyznacznik kreowania przestrzeni.

Tu zaczyna się początek, który z FUNKCJI przeobrazi się w dalszym etapie w FORMĘ wyrazu.

Zapraszam Cię do wnętrza kursu: „Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeń swojego domu. Dla własnego komfortu”, który diametralnie odmieni Twoje podejście do postrzegania, rozumienia i kreowania przestrzeni własnego domu.

Ten kurs na pewno otwiera oczy, jak pewne elementy w domu mogą wpływać na postrzeganie dnia, emocje, jakie nam towarzyszą. Zdecydowanie warto mieć tą wiedzę, by nie popełniać błędów w swojej przestrzeni domowej.

Karolina

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Co zyskasz, korzystając z tego kursu?

Otworzysz oczy na przestrzeń, która Cię otacza ...

Zrozumiesz, z czego wynika poczucie komfortu w Twoim domu ...

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć samego siebie, Twoje potrzeby, ustalić priorytety, zrozumieć atuty Twojej przestrzeni i wykorzystać ją do maksimum. Dla wszystkich niezdecydowanych licznymi opcjami i trendami, to jest najlepsza decyzja, od której możesz zacząć.

Aleksandra

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Jak skonstruowany jest kurs?

Kurs posiada logicznie ułożoną tematykę poszczególnych zagadnień, podzielonych na osobne moduły, dzięki czemu jest zrozumiały, czytelny i łatwy podczas samodzielnej pracy z nim.

Kurs to uporządkowana wiedza potrzebna do ruszenia z miejsca, do zastanowienia się, czego człowiek potrzebuje, w jakim otoczeniu będzie mu się dobrze funkcjonowało. Do sięgnięcia głęboko do swoich potrzeb, a nie pozornych wyobrażeń, czy zaspokojenia potrzeb innych ludzi. Kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez najważniejsze podstawy do zaplanowania i zaaranżowania komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni w Twoim domu. Określisz swoje potrzeby, zaplanujesz przestrzeń, aby była funkcjonalna. Solidny fundament przygotowujący do planowania i wprowadzania zmian.

kasia

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Jak wygląda struktura kursu?

Kurs "Stwórz funkcjonalny dom" tworzą 4 moduły. Każdy z modułów obejmuje zagadnienia w podanej tematyce. Kolejność modułów to logiczna układanka na zasadzie "idziemy od ogółu do szczegółu". Jak w procesie projektowania i aranżacji wnętrz, każdy następny krok wynika z poprzedniego. Taka ścieżka zapewnia odpowiednie zrozumienie tematu. Ułatwia także uczestnikowi kursu wdrożenie i zastosowanie zagadnień oraz wskazówekwe własnym lub planowanym domu. W przestrzeni, w której przebywa. Lub w tej, w której dopiero zamierza się odnaleźć.

Funkcjonalność

Funkcjonalność. To korelacja człowieka z jego najbliższym otoczeniem. To sposób na ukształtowaną fizycznie odpowiedź na potrzeby człowieka. Na Twoje potrzeby.

Ten moduł zawiera 5 nagrań video oraz 3 ćwiczenia do wykonania.

Odbiór przestrzeni

Percepcja, czyli postrzeganie i odczuwanie miejsca, w którym się znajdujemy. Jest to nasza osobista zmysłowa interpretacja zewnętrznych czynników oraz fizycznych elementów, które na nas oddziałują.

Ten moduł zawiera 5 nagrań video oraz 3 ćwiczenia do wykonania.

Rozplanowanie

Planowanie, rozmieszczenie, aranżacja opierają się na wielopłaszczyznowej analizie pomieszczeń. Wygląd końcowy jest odzwierciedleniem poszczególnych kroków wykonywanych po kolei od ogółu do szczegółu.

Ten moduł zawiera 5 nagrań video oraz 2 ćwiczenia do wykonania.

Miara rzeczywistości

Zmierz się z tym, co masz i tym, co chcesz mieć. Pomiary, domiary, mierzenie. Wielkości rzeczywiste odpowiadają konkretnemu celowi. To właśnie one wyznaczając realne możliwości.

Ten moduł zawiera 5 nagrań video oraz 2 ćwiczenia do wykonania.

Praca z kursem polega na pobraniu Workbooka, a następnie podążaniu po kolei za lekcjami zawartymi w każdym z modułów i wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń wraz z zapisywaniem własnych wniosków i spostrzeżeń.

Dowiedziałam się, jak istotne dla końcowego efektu jest dobre rozplanowanie przestrzeni, jej przeanalizowanie pod kątem własnych potrzeb z uwzględnieniem zasad ergonomii.

dorota

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

To świetna sposobność, by przejść z intuicyjnego na świadomy sposób kształtowania swojej najbliższej przestrzeni.

Czuję się dobrze z wiedzą, że przestrzeń ma być dopasowana do mnie. Jest to dla mnie spore odkrycie.

Zosia

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

W jakim celu powstał ten kurs?

Kurs powstał w oparciu o lata współpracy z Klientami, obserwacje, analizy i rozwiązania problemów oraz potrzeb Klientów podczas dokonywania wyboru odpowiedniech dla nich nieruchomości, określania, czego potrzebują we własnym domu oraz z czym zmagają się w trakcie podejmowania próby samodzielnej aranżacji wnętrz domu bądź mieszkania.

Celem tego kursu jest wskazanie Tobie, wyjaśnienie, przedstawienie i nauczenie, od czego rozpoczyna się proces tworzenia historii wymarzonego domu. Domu, który będzie dla Ciebie przyjazną, wyjątkową, sprzyjającą i inspirującą przestrzenią.

Moją intencją jest wesprzeć Ciebie na Twojej drodze samodzielnego kreowania przestrzeni własnego domu.

Jak stwierdził Blaise Pascal: „Twój dom może Ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi Ci domu.”

Co Ty na to, aby Twój dom stał się całym Twoim światem?

Pierwszy moduł obudził moją świadomość. Teraz wiem, że wybierając projekt domu, bardzo dokładnie określimy nasze potrzeby i dostosujemy funkcjonalność pod nie wszystkie.

Małgorzata

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Kto stworzył kurs?

mgr inż. architekt Ewa Czerwińska

Autorka prelekcji zatytułowanej "Przestrzeń Dopasowana", zaprezentowanej podczas Targów Mieszkań i Domów w marcu 2022 w Poznaniu, której myślą przewodnią i przekazem było:

„Projektowanie i aranżacja wnętrz to sztuka wybierania, zestawiania i dopasowywania ze sobą pasujących elementów układanki.

To tworzenie świadomej kompozycji z określonym celem, planem i intencją, aby dana przestrzeń stała się kompletna, spójna, odzwierciedlająca osobowość i styl życia użytkownika, dając mu tym samym radość, ukojenie i spokój wewnętrzny.”

– mgr inż. architekt Ewa Czerwińska

"Moją misją jest kształtowanie świadomości przestrzennej tak, aby kreować lepszej jakości życie w miejscu, w którym się przebywa.

Bo jestem głęboko przekonana, że od przestrzeni, którą kształtujemy, zależy to, jak kształtowani jesteśmy my sami. Ona wpływa na nas w aspekcie fizycznym oraz mentalnym."

- mgr inż. architekt Ewa Czerwińska

Chcę zmienić swoje otoczenie, aby stało się miłe i przyjazne, dające wyciszenie. Żeby każdy znalazł w nim swoje miejsce, czuł się w nim dobrze, swobodnie i autentycznie.

Poznaj opinie dotychczasowych uczestniczek kursu

Kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez najważniejsze podstawy do zaplanowania i zaaranżowania komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni w Twoim domu. Określisz swoje potrzeby, zaplanujesz przestrzeń, aby była funkcjonalna. Dowiesz się wielu ciekawostek o kolorach czy trikach ułatwiających wizualne i optyczne ogarnięcie przestrzeni. Praktyczne ciekawostki dotyczące aranżacji i ustawiania elementów wypełniających pomieszczenie. Dowiesz się na co zwracać uwagę podczas planowania domu marzeń, jak odczytywać plany/ rzuty/ projekty, od czego rozpocząć planowanie. Ogrom wskazówek, które zaoszczędzają nam niepotrzebnych stresów.

Katarzyna

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Polecam ten kurs dla wszystkich osób, które są zagubione w planowaniu swojego domu tak jak ja na początku mojej drogi. Ten kurs pomoże Ci zrozumieć samego siebie, Twoje potrzeby, ustalić priorytety, zrozumieć atuty Twojej przestrzeni i wykorzystać ją do maksimum. Dla wszystkich niezdecydowanych licznymi opcjami i trendami oferowanymi na rynku, to jest najlepsza decyzja, od której możesz zacząć. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij świadomie i odpowiedzialnie tworzyć twoją przestrzeń komfortu, która będzie dostosowana do potrzeb Twojej rodziny.

Aleksandra

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Ten kurs jest dla każdego, kto mieszka lub będzie mieszkał "na swoim", w miejscu na które posiadamy wpływ, czyli jest dla absolutnie każdego. Dlatego, że kształtuje nasze myślenie wychodzące od indywidualnych potrzeb, prowadzi przez czynniki, które mają na nas wpływ, czyli są odpowiedzialne za nasze dobre samopoczucie i daje narzędzia do ich realizacji. Czyż można żyć nie mieszkając? Nie da się. Urządzenie komfortowego mieszkania jest równoznaczne z urządzeniem dobrego codziennego życia. Jest to wiedza i umiejętności na całe życie i im szybciej je zyskamy tym dłużej będziemy z nich korzystać.

Natalia

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Polecam kurs, każdemu kto planuje zakup nieruchomości lub projektuje nieruchomość swoich marzeń, a także każdemu kto ma poczucie, że w jego wymarzonej przestrzeni czegoś brakuje, coś warto byłoby zmienić tylko nie wiadomo od czego zacząć oraz jak to ugryźć. Myślę, że przyda się każdemu? Bardzo dużo prostych i praktycznych porad na, co zwrócić uwagę, czego unikać. Podczas kursu określaliśmy swoje potrzeby, nauczyłam się zwracać uwagę na komfort użytkowania. Otrzymałam cenne wskazówki, co do aranżacji oraz planowania. Prowadząca odpowiada na wszystkie pytania na bieżąco i jest otwarta na dyskusje w danym temacie.

Kasia

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs, a dla kogo nie jest?

Idealny kurs dla ...

Ten kurs jest idealny dla kobiet, które chciałyby żyć w domu wygodnym, dobrze rozplanowanym i funkcjonalnym. Pozbawionym chaosu przestrzennego. W domu przyjaznym, inspirującym i indywidualnie dopasowanym. Dla tych kobiet, które chcą samodzielnie i świadomie kształtować, kreować i definiować przestrzeń swojego domu dla komfortu, spokoju i dobrego samopoczucia we wnętrzu. Dla kobiet chętnych do odpowiedzialnego aranżowania wnętrza własnego domu. Dla tych, które czują się zagubione, sfrustrowane, przytłoczone procesem planowania przestrzeni dookoła siebie. Dla zmęczonych poszukiwaniami odpowiedzi na pytanie: „Od czego mam zacząć? i „Co mi tutaj nie pasuje?” Dla tych, które wreszcie pragną stworzyć swój wymarzony, wyjątkowy, komfortowy dom.

Zdecydowanie nie jest dla ...

Kurs ten nie jest przeznaczony dla osób, którym jakość ich przestrzeni jest obojętna i nie są otwarte na poznanie korelacji między człowiekiem a jego najbliższym otoczeniem. To także nie jest kurs dla osób, które w oparciu o niego chcą rozpoczynać działalność projektową, ponieważ ten kurs nie przygotowuje do zawodu architekta ani architekta wnętrz.

Inaczej spojrzałam na funkcjonalność domu.

Zofia

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Twoja inwestycja w świadome kształtowanie przestrzeni własnego domu to:

497 pln

Weź sprawy w swoje ręce i zacznij już dziś świadomie oraz w pełni odpowiedzialnie kreować Twoją własną przestrzeń swojego domu. Dla własnego komfortu. Przestrzeń adekwatną do Twoich potrzeb i potrzeb Twoich najbliższych.

Bez żadnego wahania polecam kurs "Stwórz swój funkcjonalny dom" dla wszystkich, którzy chcą się dobrze czuć w swoich domach lub mieszkaniach. Podczas kursu zdobędziesz podstawowe informacje, dzięki którym będziesz mógł z głową planować twoja przestrzeń domową. To kurs dla Wszystkich bez różnicy na etap kupna, posiadania czy też dopiero planowania Twojej przestrzeni. Ewa przeprowadza Cię przez cały proces od początku do końca, tak abyś mógł świadomie i odpowiedzialnie podejmować decyzje dotyczące projektowania, budowy, kupna, remontu, czy też zwykłego przemeblowania Twojego domu i mieszkania. Przed kursem nie wiedziałam za bardzo czego chcę, co wybrać z tej różnorodności opcji oferowanych na rynku i w sumie od czego mam zacząć planowanie remontu mojego domu, ale ten kurs i porady Ewy pomogły mi zrozumieć siebie i swoje potrzeby, tak abym mogła świadomie zmienić przestrzeń mnie otaczającą. Każdy kto chce mieć dom, w którym czuje się dobrze i bezpiecznie powinien przerobić ten kurs.

Aleksandra

- uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom."

Najczęściej zadawane pytania do kursu:

Samodzielnie planujesz, ile czasu przeznaczysz na pracę z kursem. Jednakże najlepiej sprawdza się zaplanowanie czasu w kalendarzu na pracę z kursem na zasadzie 1 moduł w tygodniu.
Dostęp do kursu otrzymasz od razu po zaksięgowaniu płatności. Dane dostępu do platformy kursowej otrzymasz na adres e-mail, który został podany podczas składania zamówienia.
Kurs znajduje się na platformie i jest dostępny przez 12 miesięcy od momentu zakupu.
Tak. W tym celu przed dokonaniem zakupu skontaktuj się ze mną drogą mailową kontakt@fabrykarchitektury.pl .
Oczywiście. Przy składaniu zamówienia podaj odpowiednie dane i zaznacz chęć otrzymania faktury.
Podana kwota jest ceną brutto i zawiera 23% VAT.
Kurs prowadzę w przystępny i zrozumiały sposób. Tłumaczę wyobrażeniowo i bardzo klarownie. Będziesz w stanie zrozumieć sens, zamysł, ideę i przekaz merytoryczny.
Kto pyta nie błądzi, więc możesz śmiało napisać do mnie wiadomość na kontakt@fabrykarchitektury.pl.
Jak najbardziej. Mimo że jest dedykowany głównie kobietom, już w pilotażowej edycji dołączył jeden mężczyzna, który z zaangażowaniem uczestniczył w kursie i był z niego zadowolony. Opinia Andrzeja brzmi następująco: “To jest kurs, jakimi zasadami się kierować przy kreowaniu swojej przestrzeni, prowadzony przez profesjonalistkę i praktyka.”
Nie. Ten kurs nie jest kursem przygotowującym do zawodu architekta bądź architekta wnętrz.
Nie. Kurs nie jest kursem certyfikowanym ani też kursem zawodowym, z tego względu nie są wystawiane certyfikaty.

Jesteś gotowa na wyjątkową podróż po odkrywaniu tajników przestrzeni, jej funkcjonalności, sposobu postrzegania i odbierania? Masz już dość chaosu przestrzennego w swoim domu? Chcesz wreszcie świadomie stworzyć dom pełen komfortu, spokoju i inspiracji?

Nie czekaj dłużej, zacznij już teraz świadomie i odpowiedzialnie kształtować własną przestrzeń!

Zastrzeżenia

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tego kursu są wytworem myśli intelektualnej i podlegają ochronie prawnej w myśl Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez uprzedniej zgody autorki jest zabronione. Nieautoryzowane publikowanie i rozpowszechnianie dowolnymi technikami całości bądź fragmentów kursu /lekcji video, materiałów oraz ćwiczeń/ jest zabronione. Dlatego też nie wykonuj kopii metodą kserograficzną czy fotograficzną. Nie wysyłaj i nie udostępniaj plików osobom trzecim. Nie nagrywaj lekcji video przy użyciu telefonów, aparatów bądź oprogramowania przeznaczonego do nagrywania ekranu komputera/laptopa, ponieważ takie działania naruszają prawa autorskie należne autorce. Autorka dołożyła wszelkich starań, aby zawarte w kursie informacje były kompletne, rzetelne i zrozumiałe dla odbiorcy. Autorka dołożyła wszelkich starań, aby jak najlepiej i najbardziej zrozumiale przekazać Tobie wiedzę z zakresu kursu. Nie może zagwarantować Tobie osobistych efektów, gdyż praca z kursem jest podejściem indywidualnym każdego z kursantów. Ponadto rozumienie przestrzeni, jej odbiór, obserwacja oraz analiza jest długim procesem i wymaga czasu. Ponadto każdy indywidualnie, odmiennie i na możliwy dla siebie sposób podchodzi do tematu kreowania przestrzeni. Twoje efekty zależne są między innymi od tego, ile czasu poświęcisz na pracę z kursem. Jak się w niego zaangażujesz. Jak sumiennie będziesz wykonywać zadania. Jak bardzo zależy Ci na zrozumieniu tematyki kursu. W jakim stopniu zamierzasz wdrożyć wiedzę zawartą w tym kursie. Jak finalnie zrozumiesz przestrzeń własnego domu, zależy od wielu czynników, a przede wszystkim Ciebie. Miej na uwadze, że kreowanie przestrzeni wokół siebie, tej najbliższej Tobie, tej, w której mieszkasz i która kształtuje Ciebie – jest procesem ciągłym, zmiennym, ewoluującym. Autorka nie bierze jednak odpowiedzialności za niezrozumienie treści, błędne wykonanie ćwiczeń oraz niezastosowanie przekazanej wiedzy przez kursanta.

Copyright © 2023 by Fabryka Architektury Ewa Czerwińska