Twoja praca - Twoja przestrzeń

Stwórz idealną przestrzeń do pracy z domu.

Zapisz się na listę osób oczekujących

na kolejną edycję kursu online:

"Twoja praca - Twoja przestrzeń"!

Stwórz idealną przestrzeń do pracy z domu.

Stajesz na głowie chcąc urządzić swoją przestrzeń do pracy we własnym domu?

Dołącz już dziś do kursu i dowiedz się, jak stworzyć idealną przestrzeń do pracy z domu!

Aby dołączyć do kursu, przejdź do formularza aplikacyjnego

Co zyskasz dołączając do kursu?

Dla kogo przeznaczony jest kurs

"Twoja praca - Twoja przestrzeń"?

W jaki sposób dołączyć do kursu?

Sposób dołączenia do kursu

Poprzez wypełnienie formularza

Gdzie znajdę formularz zapisu

Kliknij przycisk:

"CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU"

Zapraszam Cię do mojego kursu online!

Nazywam się Ewa Czerwińska

Projektuję przestrzenie.

Zewnętrzne i wewnętrzne.

Otwarte i zamknięte.

Tworzone od podstaw.

Wymagające zdefiniowania.

Potrzebujące zmiany.

Czekające na nowe przeznaczenie.

Indywidualnie skomponowane.

Jako architekt tworzę je fizycznie.

Jako trener mentalny dbam o wyraz ich zmysłowości i wyjątkowości.

Łączę te dwie profesje, aby każdy czuł się jak najlepiej we własnej przestrzeni. Rozumiał ją. Kreował świadomie. Odbierał ją zmysłami. Czuł radość, komfort i satysfakcję.

Projektuję w fabryce, w której przestrzeń, architektura i człowiek tworzą korelację.

W Fabryce Architektury.

Wzbudzam entuzjazm w oparciu o otwartość, wrażliwość i kreatywność.

W Przestrzeni Podróży Mentalnej.

Moją misją jest

kształtowanie świadomości przestrzennej, aby każdy kreował lepszej jakości życie w miejscu, w którym przebywa. Dla inspiracji, komfortu i lepszego samopoczucia. Dla zrozumienia. I siebie i przestrzeni, którą się tworzy. Korelacji.

Kształtuję świadomość przestrzenną, bo od przestrzeni, którą kreujemy, zależy to, jak kształtowani jesteśmy my sami. Fizycznie i mentalnie.

Tworzę układając puzzle od ogółu do szczegółu

Od urbanistyki, poprzez architekturę, renowację zabytków, aż po zieleń i aranżację wnętrz.

Dopełniam je wrażliwością, poznawczością i odkrywczością.

By tworzyły piękny, kompletny i spójny obraz przestrzeni.

Od ponad 2 dekad odkrywam, analizuję i kreuję przestrzeń.

Jaka jest moja historia architektury?

Oto jestem:

– absolwentką Fakultät für Architektur, Brandenburgische Technishce Universitaet Cottbus, Niemcy /dyplom 2006/

– współtwórcą publikacji „Die unbekannte Moderne Brasiliens” pod kierunkiem Margret Becker, BTU Cottbus /2005/

– absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej /dyplom 2007/

– laureatką konkursu urbanistycznego „Zieleń w mieście”, Poznań 2008

– absolwentką Podyplomowego Studium Konserwatorstwa i Zabytkoznawstwa Dziedzictwa Architektonicznego, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Toruń /2010/

– właścicielką Fabryki Architektury Ewy Czerwińskiej /od 2013/

– pasjonatką poznawczości i odkrywczości

– wielbicielką konserwacji zabytków, podróży, natury, przestrzeni, książek, muzyki i twórczego myślenia.

Co robię w międzyczasie?

Rozkoszuję się aromatyczną kawą. Cieszę oko krajobrazem. Zatrzymuję momenty w milionach pixeli. Buduję z klocków Lego. Układam puzzle. Liczę kroki w dziesiątkach tysięcy. Wsłuchuję się w zmienne dźwięki natury. I wyjeżdżam spontanicznie.

"Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna."

- Witruwiusz

Jestem autorką prelekcji zaprezentowanej podczas Targów Mieszkań i Domów w marcu 2022 w Poznaniu, pt.:

"Przestrzeń dopasowana"

której myślą przewodnią i przekazem było to, że:

„Projektowanie i aranżacja wnętrz to sztuka wybierania, zestawiania i dopasowywania ze sobą pasujących elementów układanki. To tworzenie świadomej kompozycji z określonym celem, planem i intencją, aby dana przestrzeń stała się kompletna, spójna, odzwierciedlająca osobowość i styl życia użytkownika, dając mu tym samym radość, ukojenie i spokój wewnętrzny.”

Stwórz własną przestrzeń do pracy z domu

i zacznij pracować efektywnie oraz z poczuciem, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Poznaj rekomendacje dotychczasowych kursantek:

"Kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez najważniejsze podstawy do zaplanowania i zaaranżowania komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni w Twoim domu. Określisz swoje potrzeby, zaplanujesz przestrzeń, aby była funkcjonalna. Dowiesz się wielu ciekawostek o kolorach czy trikach ułatwiających wizualne i optyczne ogarnięcie przestrzeni. Praktyczne ciekawostki dotyczące aranżacji i ustawiania elementów wypełniających pomieszczenie. Dowiesz się na co zwracać uwagę podczas planowania domu marzeń, jak odczytywać plany/ rzuty/ projekty, od czego rozpocząć planowanie. Ogrom wskazówek, które zaoszczędzają nam niepotrzebnych stresów."

KATARZYNA

Uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeńswojego domu. Dla własnego komfortu."

"Bez żadnego wahania polecam kurs "Stwórz swój funkcjonalny dom" dla wszystkich, którzy chcą się dobrze czuć w swoich domach lub mieszkaniach. Podczas kursu zdobędziesz podstawowe informacje, dzięki którym będziesz mógł z głową planować twoja przestrzeń domową. To kurs dla Wszystkich bez różnicy na etap kupna, posiadania czy też dopiero planowania Twojej przestrzeni. Ewa przeprowadza Cię przez cały proces od początku do końca, tak abyś mógł świadomie i odpowiedzialnie podejmować decyzje dotyczące projektowania, budowy, kupna, remonty, czy też zwykłego przemeblowania Twojego domu i mieszkania. Przed kursem nie wiedziała za bardzo czego chcę, co wybrać z tej różnorodności opcji oferowanych na rynku i w sumie od czego mam zacząć planowanie remontu mojego domu, ale ten kurs i porady Ewy pomogły mi zrozumieć siebie i swoje potrzeby, tak abym mogla świadomie zmienić przestrzeń mnie otaczającą. Każdy kto chce mieć dom w którym czuje się dobrze i bezpiecznie powinien przerobić ten kurs."

ALEKSANDRA

Uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeńswojego domu. Dla własnego komfortu."

"Ten kurs jest dla każdego, kto mieszka lub będzie mieszkał "na swoim", w miejscu na które posiadamy wpływ, czyli jest dla absolutnie każdego. Dlatego, że kształtuje nasze myślenie wychodzące od indywidualnych potrzeb, prowadzi przez czynniki, które mają na nas wpływ, czyli są odpowiedzialne za nasze dobre samopoczucie i daje narzędzia do ich realizacji. Czyż można żyć nie mieszkając? Nie da się. Urządzenie komfortowego mieszkania jest równoznaczne z urządzeniem dobrego codziennego życia. Jest to wiedza i umiejętności na całe życie i im szybciej je zyskamy tym dłużej będziemy z nich korzystać."

NATALIA

Uczestniczka kursu "Stwórz funkcjonalny dom. Zacznij świadomie kształtować przestrzeńswojego domu. Dla własnego komfortu."

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Wszystkie szczegółowe informacje dostarczone zostaną osobom zapisanym przed rozpoczęciem kursu.

Nie. Nie jest to kurs dla projektantów wnętrz ani dla osób, które planują zawodowo zajmować się projektowaniem wnętrz. 

Nie. Nie jest to kurs certyfikacyjny ani przygotowujący do zawodu, dlatego nie otrzymasz ode certyfikatu po zakończeniu kursu.

Klikasz przycisk „chcę zapisać się na kolejną edycję kursu”, a następnie wypełniasz w całości formularz aplikacyjny. Nie zapomnij zaznaczyć odpowiednich zgód, abym mogła poinformować Cię o rozpoczęciu kursu, dostępie do grupy kursowej i bym mogła wysyłać do Ciebie materiały kursowe.
Jeśli nie wypełnisz formularza, nie trafisz na listę kursantów i nie dołączysz do kursu.

Rekomendacje od dotychczasowych klientów

„Konsultacja dała mi szerszą wizję na ogół sytuacji i zainspirowała mnie do dalszych poszukiwań. Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa z nagrody, którą dostałam w postaci konsultacji, ponieważ nawet nie wiedziałam, jak bardzo była mi potrzebna.”

ALEKSANDRA

Uczestniczka ARCHI.rozmów - konsultacji architektonicznych online

"Pani Ewie powierzyłam przygotowanie projektu przearanżowania kuchni w domu jednorodzinnym. Projekt okazał się wyzwaniem ze względu na fakt, że kuchnia jest półotwarta i sąsiaduje z salonem urządzonym w bardzo klasycznym, eklektycznym stylu. Architekt wybrała materiały i kolory, które wpisując się w nowoczesność i funkcjonalność dzisiejszych kuchni, idealnie współgrały z wystrojem salonu. W moim projekcie przebudowy chciałam przede wszystkim uniknąć błędnego zagospodarowania przestrzeni, umieszczenia sprzętów w nieodpowiednich miejscach czy na nieodpowiednich wysokościach, nieodzowna była również adaptacja wszystkich mediów. Kompleksowość działań, kontrola nad budżetem i prawidłowo przygotowany projekt to zasadnicze argumenty, aby całość działań powierzyć doświadczonemu architektowi. Pani Ewa, po wysłuchaniu moich potrzeb, świetnie sobie z tym zadaniem poradziła. Serdecznie polecam!"

MAGDALENA

Inwestor prywatny

"Cała współpraca przebiegała bardzo konkretnie i w miłej atmosferze. Korzystałam z usług Ewy przy projekcie na dość trudnej działce i wysokich wymaganiach z mojej strony. Projekt został przygotowany bardzo solidnie oraz przedstawiony wraz z wyjaśnieniem najmniejszych szczegółów. Od początkowej analizy działki po koncepcje możliwej zabudowy Ewa wykonała wszystko za mnie, a ja dostałam już gotowe rozwiązanie. Dla mnie to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu i świadomość, że wszystko zostało profesjonalnie sprawdzone. Przy tym bardzo dobry kontakt i szybkie zrealizowanie całego projektu. Z chęcią podejmę współpracę w przyszłości i gorąco polecam każdemu!"

KARINA

Inwestor prywatny/ Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Przykłady wybranych przestrzeni

Rekomendacje od dotychczasowych klientów

"Miałam okazję współpracować z Ewą przy transakcji zakupu przez moich kontrahentów hali magazynowej. Jako, iż obsługa prawna transakcji na rynku nieruchomości wymaga również wsparcia architekta, poprosiłam Ewę o jej doradztwo. Ewa posiada szeroką i wszechstronną wiedzę, połączoną z doświadczeniem i świetną komunikacją, co jest bardzo ważne podczas współpracy. Wierzę, że przed nami jeszcze wiele wspólnych projektów. Serdecznie polecam Ewę oraz jej usługi."

MARTA

Prawnik

„It was an amazing meeting! Today I had a chance to discuss my kitchen with Ewa. I was curious and a bit nervous how this meeting would go since I've never spoken with a professional architect. The nervousness went right away once you realize how friendly person she was, after speaking for a few minutes. Ewa gave me some light-bulb moments during our discussions. Some things I couldn't solve for 3 years!!! (since we bought our house.) I couldn't believe it. If you're considering working with Ewa, or learning from her, don't wait, just do it. I wish I had met Ewa 3 yeras ago when I was doing a house-shopping! Thank you Ewa for sharing your great knowledge. I was mind blown by Ewa's after-care service. She sent me a very detailed report of our conversation. It gave me a strong feeling that she truely stands for her customers, she holds my hand to walk through from confusion to clear-understanding of my house problem!"

KOKO

Uczestniczka ARCHI.rozmów - konsultacji architektonicznych online

"Z usług architektonicznych oferowanych przez Fabrykę Architektury Ewy Czerwińskiej korzystałem już dwukrotnie podczas remontu mieszkania. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Ewą Czerwińską, z przyjętych rozwiązań materiałowych, wykończeniowych i technicznych, które spełniły moje i pozostałych domowników oczekiwania w zakresie rearanżacji pomieszczeń i dostosowania wnętrz do naszych potrzeb. W chwili obecnej współpacuję z Fabryką Architektury przy aranżacji wnętrza mieszkania. Szczerze polecam!"

MARCIN

Inwestor prywatny

Czy korzystałaś już kiedykolwiek z kursów tworzonych przez architekta?

i trenera mentalnego w jednej osobie?

Copyright © 2023 by Fabryka Architektury Ewa Czerwińska